Masáže

Telové masáže

Nezdravý a uponáhľaný spôsob života občas každému prináša bolesti chrbta a únavu. Ak si chceme zachovať kvalitu života do neskorých rokov, mali by sme sa zastaviť a dopriať si oddych na dostatočnú regeneráciu celého tela. Stuhnutosť svalov, bolesti chrbtice a únavu najlepšie odbúrate relaxačnými masážami tela. Športový masér s dlhoročnou praxou vám ponúka celotelové alebo čiastočné masáže chrbta, šije, hrudníka, nôh a rúk

KLASICKÁ MASÁŽ odstraňuje bolesť, napätie a únavu svalov, poskytuje uvoľnenie a relax.

ŠPORTOVÁ MASÁŽ je energetická, prekrvujúca a stimulujúca svalstvo pred športovým výkonom alebo uvoľňujúca na regeneráciu svalov a vyplavenie kyseliny mliečnej po športovom výkone.

Na masáž používame výlučne kvalitné krémy a biooleje lisované za studena, ktoré uvoľňujú nielen telo ale aj zmysly, aktívne odbúravajú stres, migrénu a únavu, navodzujú harmóniu a zvyšujú imunitu organizmu.

  15 min. 20 min. 30 min. 40 min. 60 min. 90 min.
Šija a plecia 8 €          
Chrbát   9 €        
Chrbát a šija     10 € 13 €    
Horné končatiny   9 €        
Dolné končatiny     10 € 13 €    
Celotelová masáž         20 € 28 €
Permanentka 10 krát masáž   80 € 88 €      
Permanentka  5 krát masáž         85 €  
Vulkan-pak prehriatie pred masážou 1€            
Vulkan-pak samostatne 4 € 5 € 6 €      

 

RÁDIOFREKVEČNÁ SVALOVÁ RELAXÁCIA, pri ktorej je dokázaná veľmi dobrá účinnosť pri obnove svalovej hmoty. Pôsobením tepla s hlbokým prienikom až k svalom, prehrieva a výrazne uvoľňuje bolestivé stuhnutie svalstva. Intenzívne regeneruje a navodzuje príjemnú relaxáciu.

cena: 10 min.     18 €          20 min.     35 €

RÁDIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ je kombinaciou klasickej alebo športovej masáže a rádiofrekvenčnej svalovej relaxácie. Pri tejto masáži sa najprv časť tela, ktorú budeme masírovať, premasíruje ručným aplikátorom prístroja Dermoheat, ktorý v hĺbke svalov a šliach kumuluje príjemné teplo,ktoré uvoľní bolestivé stuhnutia svalov, podporí krvný obeh a zrýchli metabolizmus, čo umožní rýchlejšie odvedenie nepotrebných látok z tela. Následná ručná masáž pôsobí príjemne a uvoľňujúco. Celá procedúra trvá podľa požiadavky 30 až 90 minút.

aktuálne ceny v sekcii “AKCIE TOP”  momentálne s 30% zľavou !   18,50 € (30 min.) 

rádiofrekvenčná-svalová-relaxácia1         OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Top zľava

RADIOFREKVENČNY LIFTING

s výrazným omladzujúcim účinkom
s bonusom v kombinácii s relaxačnou masážou v cene

***********************
EXPRES OŠETRENIE

počas úpravy a farbenia obočia

***********************

RADIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ TELA
30% zľava

***********************


***********************