Novinky

EXPRES OŠETRENIE

pre tie dámy, ktoré v krátkom čase, popri úprave a farbení obočia chcú dopriať svojej pleti hydratáciu, výživu, regeneráciu a celkové osvieženie.

RÁDIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ

(možnosť zakúpenia Darčekovej poukážky)

je kombinaciou klasickej alebo športovej masáže a rádiofrekvenčnej svalovej relaxácie. Pri tejto masáži sa najprv časť tela, ktorú budeme masírovať, prehreje rádiofrekvenčným prístrojom Dermoheat, ktorý v hĺbke svalov a šliach kumuluje príjemné teplo a uvoľni bolestivé stuhnutia svalov. Podporí krvný obeh a zrýchli metabolizmus, čo umožní rýchlejšie odvedenie nepotrebných látok z tela. Následná ručná masáž pôsobí príjemne a uvoľňujúco. Celá procedúra trvá podľa požiadavky 30 až 90 minút.  Teraz s 30% zľavou.

rádiofrekvenčná-svalová-relaxácia1OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 MEZOTERAPIA

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorá pomocou aplikačného pera Mezo Pen s mikroihlami, účinne zlepšuje prenos aktívnych látok vytvorenými mikrokanálikmi do hlbších vrstiev pokožky až o 80 %.

Mezo-penMetóda využíva vlastný obranný mechanizmus kože. Po mikrovpichoch počas hojenia dochádza k regeneračným a hojacim procesom so zvýšeným podielom fibroblastov, ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien a kyseliny hyalúronovej. Koža sa stáva elastická. Proces regenerácie prebieha ďalej počas nasledujúcich 4 týždňov po poslednom ošetrení.

Mezo Pen umožňuje individuálne nastavenie hĺbky vpichov a nastavenie rýchlosti vibrácií, čo minimalizuje bolestivosť a umožňuje rýchle hojenie.Mezoterapia so svojim omladzujúcim účinkom spevňuje, vypína a hydratuje pleť, vyhladzuje vrásky, bieli pigmentácie, zmenšuje póry, pomáha liečiť akné a jazvičky po nich, lieči celulitídu a strie, stimuluje rast vlasov. 

 

Ultrazvukový prístroj DERMOHEAT

na rádiofrekvenčné liftingové tvárové a telové ošetrenia spojené s metódou elektroporácie

umožňuje hlboký prienik aktívnych zložiek (liftingových, spevňujúcich a redukčných) k cieľovým bunkám. Vďaka tejto kombinácii technológií s kozmetickými prípravkami Essential dosahujeme výborné výsledky vo veľmi krátkom čase. DERMOHEAT je najmodernejším a najbezpečnejším prístrojom pre aplikáciu rádiofrekvencie na trhu.

dermoheat2-1024x194

 

 

 

 

RÁDIOFREKVEČNÁ SVALOVÁ RELAXÁCIA, pri ktorej je dokázaná aj veľmi dobrá účinnosť pri obnove svalovej hmoty. Hlbokým prienikom až k svalom spôsobuje teplo, čím uvoľňuje bolestivé stuhnutia a spazmy, navodzuje príjemnú relaxáciu.

RÁDIOFREKVENČNÝ LIFTING tváre a dekoltu

rádiofrekvenčný-lifting-tváre1-150x150ako alternatíva pleťového liftingu je bezpečná a účinná metóda ošetrenia vysokofrekvenčnými vlnami. V hlbokých vrstvách kože vyvolávatepelný efekt, ktorý spôsobuje zvýšenie bunkovej aktivity, okysličenie a zlepšenie výživy pleti, sťahuje kolagénové a elastínové vlákna. Stimuluje tvorbu nového kolagénu, čo vedie k vypnutiu a spevneniu ochabnutej pleti tváre, krku a dekoltu a vyhladeniu vrások. Rádiofrekvencia s úspechom lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.

 Multifunkčný lymfodrenážny prístroj

lymfodrenážTento prístroj umožňuje okrem lymfodrenáže aj infračervené vyhrievanie a elektrickú  stimuláciu svalov (EMS). Tieto funkcie pomáhajú pri spaľovaní tukov, vyhladení “pomarančovej kože“ (celulitídy) a formovaní postavy. Tlaková lymfatická drenáž  pomáha žilovému a lymfatickému obehu zlepšiť odvádzanie mimo bunkovej tekutiny,  podporuje vylučovanie toxínov, okysličenie tkanív a čistenie pleti, zmierňuje bolesť, opuchy, únavu a poskytuje okamžitý komfort. Infračervené vyhrievanie zrýchľuje metabolizmus, čo podporuje prirodzený spôsob chudnutia. Nízkofrekvenčná svalová stimulácia efektívne vplýva na zmenšenie objemu a napnutie pokožky pomocou elektrických impulzov pôsobiacich na problematické miesta na tele.

MESOSYSTEM, GLYSKINCARE

chemický-píling.jpg  chemické pílingy patria medzi novú generáciu pílingov s mimoriadnymi účinkam. Určené sú pre hĺbkovú obnovu, silné omladenie pleti, k odstráneniu akné, hrubej pokožky, vrások a starších pigmentových škvŕn. Prípravky podporujú bunečnú  obnovu a korigujú výrazové línie tváre. Účinky sú viditeľné už po prvom ošetrení, pleť je jemná, hydratovaná, farebne zjednotená a výrazne omladená. Séria ošetrení zaistí trvalejšie výsledky.

 

 

Parafín na nohy

exkluzívne v našom salóne môžte využiť našu novú službu pre vaše nohy. Teplý parafínový zábal s levanduľou pôsobí nielen relaxačne ale aj vyživujúco, hydratačne a antisepticky. Okrem príjemného pocitu oceníte aj  okamžitý účinok a viditeľný výsledok – jemnú, hladkú a osvieženú pokožku nôh.parafin-na-nohy6

Top zľava

RADIOFREKVENČNY LIFTING

s výrazným omladzujúcim účinkom
s bonusom v kombinácii s relaxačnou masážou v cene

***********************
EXPRES OŠETRENIE

počas úpravy a farbenia obočia

***********************

RADIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ TELA
30% zľava

***********************


***********************