Omladenie pleti- Lifting

Rádiofrekvenčný lifting

pomocou prístroja Dermoheat spojený s metódou elektroporácie

rádiofrekvenčný-lifting-tváre-porovnanie-300x224

Rádiofrekvenčný lifting tváte, krku a dekoltu ako alternatíva pleťového liftingu je bezpečná a účinná metóda ošetrenia vysokofrekvenčnými vlnami. V hlbokých vrstvách kože vyvoláva tepelný efekt, ktorý spôsobuje zvýšenie bunkovej aktivity, okysličenie a zlepšenie výživy pleti, sťahuje kolagénové a elastínové vlákna. Stimuluje tvorbu nového kolagénu, čo vedie k vypnutiu a spevneniu ochabnutej pleti tváre, krku a dekoltu a vyhladeniu vrások. Rádiofrekvencia s úspechom lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.

Rádiofrekvencia umožňuje hlboký prienik aktívnych zložiek (liftingovych, spevňujúcich a redukčných) k cieľovým bunkám. Vďaka tejto kombinácii technológií s kozmetickými prípravkami Essential dosahujeme výborné výsledky vo veľmi krátkom čase. DERMOHEAT je jedným z najmodernejších a najbezpečnejších prístrojov pre rádiofrekvenciu na trhu.

Rádiofrekvenciu kombinujeme s kozmetickými olejmi Esencial Age s aktívnymi vyživujúcimi, posilňujúcimi látkami, ktoré zmierňujú vrásky uvoľnením nervov a svalov podobne ako je to pri botoxe; Esencial Firming s obsahom špeciálnych zložiek pre lifting tváre a spevnenie poprsia. 

aktuálne ceny:  viď sekciu  “AKCIE TOP”

Mezoterapia

Mezo-pen

Mezoterapia je injekčná metóda, ktorá pomocou aplikačného pera Mezo Pen s mikroihlami účinne zlepšuje prenos aktívnych látok vytvorenými mikrokanálikmi do hlbších vrstiev pokožky až o 80 %. Metóda využíva vlastný obranný mechanizmus kože. Po mikrovpichoch počas hojenia dochádza k regeneračným a hojacim procesom so zvýšeným podielom fibroblastov, ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien a kyseliny hyalúronovej. Koža sa stáva elastická. Proces regenerácie prebieha ďalej počas nasledujúcich 4 týždňov po poslednom ošetrení. Mezo Pen umožňuje individuálne nastavenie hĺbky vpichov a nastavenie rýchlosti vibrácií, čo minimalizuje bolestivosť a umožňuje rýchle hojenie. Mezoterapia so svojim omladzujúcim účinkom spevňuje, vypína a hydratuje pleť, vyhladzuje vrásky, bieli pigmentácie, zmenšuje póry, pomáha liečiť akné a jazvičky po nich, lieči celulitídu a strie, stimuluje rast vlasov.

Odporúča sa:

kúra na omladenie 2-krát ročne po 4 – 6 ošetreniach; jazvičky 6 ošetrení; strie 10 ošetrení, vypadávanie vlasov 1-krát mesačne. Počet a frekvencia ošetrení závisí od požadovaného efektu. Mezoterapia sa môže kombinovať s inými kozmetickými ošetreniami. Pri pigmentových škvrnách sa kombinuje mezoterapia a chemický píling až do žiaduceho účinku. Pri vráskach je vhodné kombinovať rádiofrekvenčný lifting s mezoterapiou. Pri akné pomáha hĺbkové čistenie pleti, chemický píling a mezoterapia. Účinok podporujeme aplikáciou kyseliny hyaluronovej,ampulkami z radu Mesosystém a vhodne zvolených mezokoktailov.

Rejuvenizácia – omladenie

ako nadstavba ku predchádzajúcim dvom metódam, ktorej snahou je zaručiť ešte výraznejší a dlhodobejší účinok. Spája viacero metód elektrokozmetických ošetrení do jedného celku. Rádiofrekvenciu alebo mezoterapiu dopĺňame aplikáciou biostimulačného lasera, LED terapiou, iontoforézou a ultrazvukovým liftingom kombinovaných podľa individuálnych potrieb každého klienta.Výsledkom je omladená, spevnená pokožka s naštartovaným regeneračným procesom buniek. Efekt je viditeľný nie len okamžite ale aj dlhodobo pretrváva.

Fotoomladenie

Fotoomladenie pulzným svetlom pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pleti. Proces rejuvenizácie naštartuje tvorbu nového kolagénu. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie textúry a hydratácie, zjemnenie hrubej mastnej pleti, sviežosť a hebkosť pokožky. Fotoomladenie zároveň, urýchľuje hojenie, umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, zjemniť vrásky, jazvy po akné a rozšírené cievky. Fotoomladenie je možné kombinovať s inými ošetreniami ako je mikrodermabrázia, aplikácia AHA kyselín, botoxu, výplní a pod. Doporučujeme 3 – 8 ošetrení.

Fotoomladenie pre náš salón zabezpečuje vyškolená operátorka firmy DERMA  pomocou revolučnej prístrojovej technológie.

Termíny najbližších ošetrení v našom salóne, aktuálne akciové ponuky a ceny sledujte

v sekcii ” FOTOEPILÁCIA”

Top zľava

RADIOFREKVENČNY LIFTING

s výrazným omladzujúcim účinkom
s bonusom v kombinácii s relaxačnou masážou v cene

***********************
EXPRES OŠETRENIE

počas úpravy a farbenia obočia

***********************

RADIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ TELA
30% zľava

***********************


***********************