Ošetrenie pleti

Kompletné ošetrenie pleti

Ultrazvuk Skin scruber – prístroj na šetrné hĺbkové čistenie pleti, píling, tonizáciu a lifting, ktorý:   2-cistenie-pleti-skin-scruberom

– jemným pílingom uvoľňuje  a odstraňuje odumreté bunky, nečistoty, maz, zvyšky krémov a mejkapu z povrchu pokožky

– pomocou mikrovibrácií otvára a čistí póry, vytláča komedomy a mazové zátky  bez poškodenia a nadmerného podráždenia pokožky, detoxikuje a dezinfikuje pleť

– umožňuje pomocou sonoforézy lifting tváre, zapracovanie sér a ampuliek do hlbších vrstiev pokožky

cena:  1. min.   0,40 €

Biostimulačný kozmetický laser

s hojivými, protizápalovými účinkami, pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesnílaser-150x150

– regeneruje pleť poškodenú negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, chladu, vetra ale aj starnutia pokožky

– podporuje upokojenie podráždenej pleti, uzatvára póry po hĺbkovom čistení

– sťahuje rozšírené cievky, spevňuje ich stenu, zabraňuje praskaniu drobných cievok

stimuluje tvorbu kolagénu priamo v pleti

cena:  2 €

Profesionálne ošetrenia pleti

Sú zostavené jednotlivými kozmetickými firmami renomovaných značiek,  pre docielenie  najvyššieho účinku na pleť s aktívne hĺbkovo pôsobiacimi produktami a s profesionálne zostavenými pracovnými postupmi. Jednotlivé ošetrenia prispôsobujeme typu pleti a požadovanému cieľu, individuálne pre každého klienta zvlášť. Neustále prinášame nové ošetrenia zodpovedajúce najnovším trendom a výskumom v oblasti kozmetiky

NUTRI-PEPTIDE (GIGI) ošetrenie s novou generáciou biomimetických peptidov, ktoré spúšťajú prenikanie účinných látok priamo do cieľových buniek, inovatívnym transportným systémom a fotomoduláciou t.j. premena svetelnej energie na bunkovú energiu pre vitalitu, omladenie a jas pleti. GIGI NUTRI-PEPTIDE v sebe spája high-tech biotechnologické ingrediencie s nízkou molekulárnou hmotnosťou a prírodné zložky, ktoré stimulujú  prirodzené regeneračné procesy vo všetkých vrstvách pokožky. Zostavené sú rôzne druhy ošetrenia. Pre zrelú a ochabnutú pleť so známkami stresu, únavy a suchosti. Pre mastnú pleť s rozširenými pórmi a zhrubnutou textúrou. A pleť s príznakmi foto-starnutia a nerovnomerným sfarbením.

cena:    s masážou tvár a krk 38 €     s masážou tvár, krk a dekolt  45 €

BIOPLASMA (GIGI) dokonalý bioenergetický systém rejuvenizácie a omladenia na základe komplexu piatich vzácnych rias, ktoré na obnovu energetického poľa využívajú silu zo svojich vlastných buniek. Bioplasma je teda obrovským zdrojom energie. Účinne rieši vrásky, zhrubnutú textúru pleti, suchosť, pigmentácie, rozšírené póry, komedóny a pustuly, začervenanie, zníženie jasu a zmeny elasticity. Pôsobí na troch úrovniach: Exfoliácia – pomocou kyseliny azealovej a glykolovej odstraňuje odumreté bunky, čistí a zvyšuje priepustnosť pleti. Hĺbková hydratácia – vysoká koncentrácia prírodných látok dodáva okamžitú hydratáciu a energiu. Anti-Aging – vyživuje epidermálne bunky, posiĺňuje regeneračné procesy, stimuluje bunkové dýchanie a metabolizmus.

cena:   32,50 €          s masážou tvár a krk 38 €     s masážou tvár, krk a dekolt  45 €

TIMEXPERT VECTOR LIFT (GERMAIN de CAPUCCINI) najaktuálnejšia technológia v anti-agingovej starostlivosti prináša hĺbkový účinok, ktorý sa prejavuje silným liftingovým efektom na povrchu pleti. Obnovuje vnútornú štruktúru pokožky a opätovne tvár spevňuje, vypína a modeluje. Pôsobí na na všetky tri základné vektory omladenia pleti: objem, vertikálny a laterálny lifting. Vďaka vysoko účinnému komplexu V- MATRIX zvyšuje hustotu pokožky jej pevnosť a kvalitu. Ošetruje sa tvár, krk a dekolt. Okamžité viditeľné výsledky.

cena:   tvár, krk  45 €       tvár, krk a dekolt  53 €

GOJI (CASMARA) má výrazné antioxidačné účinky vďaka koncentrácii výťažkou z bobulí Goji / Kustovnica čínska/, ktorá obsahuje 18 druhov aminokyselín, 21 stopových prvkov, vitamín C, E a značné množstvo vitamínu B, doplnené o  rastlinné výťažky semienok Quinoa s obsahom proteinov vysokej biologickej kvality, betain, med a masky z morských rias.Toto ošetrenie vhodné pre všetky typy pleti hydratuje, regeneruje, predchádza známkam starnutia, posilňuje obranyschopnosť a zlepšuje celkový vzhľad pokožky

cena:   38 €

 KOLAGEN + (AINHOA) úplne nový produktový rad – spevňujúce, remodelačné, intenzívne anti-age ošetrenie s natívnym rozpustným kolagénom a výťažkami z morských rias. Bojuje proti strate pevnosti a objemu tvárových partí dvoma spôsobmi, zvonku je dodávaný kolagén do pokožky a zvnútra je stimulovaná produkcia nových kolagénových vlákien a mobilizované zásoby vody v pleti. Pokožka je viditeľne pevnejšia, pružnejšia a získava na objeme.

MULTIVIT (AINHOA) vitamínový kokteil pre rozžiarenú pleť dodáva pokožke potrebné vitamíny. Výnimočná kombinácia účinných látok pôsobí ako účinný antioxidant proti voľným radikálom a zabraňuje predčasnému stárnutiu. Zjednocuje odtieň pleti a prebúdza jej vitalitu a prirodzený jas, revitalizuje kožné bunky, hydratuje a osviežuje. Pokožka je ihneď jemnejšia a pružnejšia.

PURITY (AINHOA) ošetrenie pre mastný, problematický typ pleti s čistiacimi a upokojujúcimi účinkami. Pomáha regulovať tvorbu kožného mazu a sťahuje rozšírené póry. Koncentrát specific a čistiaci fluid dezinfikujú a eliminujú prípadné zápaly, alginátová maska s Tea tree olejom upokojí podráždenú pleť. Aj mastný typ pleti si môže dovoliť ošetrenie doplnené relaxačnou masážou. Vaša pleť bude vyzerať sviežo a zdravo.

cena:  28 €  s ošetrením dekoltu  38 €    s alginátovou maskou  31 €  s ošetrením dekoltu  41 €  (ošetrenia AINHOA)

ROYAL JELLY (GERMAIN de CAPUCCINI) výživový elixír na báze materskej kašičky a huby pornatky kokosovej s výnimočnými účinkami proti stárnutiu, smerujúci priamo ku kožným bunkám. Výrazne pôsobí na súdržnosť kože, obnovuje jej odolnosť a prirodzenú schopnosť brániť sa negatívnym vplyvom a čeliť každodennému pôsobeniu stresu. Výsledkom ošetrenia je vyživená, revitalizovaná, hĺbkovo obnovená,optimálne odolná, pevná a jasná pleť.

cena:  28 €   s ošetrením dekoltu  38 €   s alginátovou maskou  31 €   s ošetrením dekoltu  41 €

GLY SKIN CARE chemické pílingy mimoriadne účinné ošetrujúce prípravky vyvinuté jednou z najsilnejších amerických farmaceutických firiem, ktorá sa opiera o rozsiahlevedecké poznatky. Hlavnou zložkou všetkých produktov je kyselina glykolová. Je to AHA kyselina s najnižšou molekulárnou hmotnosťou, ktorá sa izoluje z cukrovej trstiny. Vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam prípravky s obsahom kyseliny glykolovej jemným ale účinným spôsobom odstraňujú odumreté bunky z epidermy, zosvetľujú hyperpigmentácie, zvyšujú hydratáciu, spevňujú pokožku. Sú vhodné aj pre mastnú a aknóznu  a slnkom poškodenú zhrubnutú pokožku. Vo väčšej koncentrácii kyselina glykolová stimuluje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien a súčasne zmenšuje tvorbu vrások, mimických vrások, zosvetľuje poškodenia a chybičky pokožky. Výsledkom je zvýšenie hydratácie, spevnenie a vyhladenie pleti. Okrem toho kyselina glykolová minimalizuje tvorbu hyperpigmentácií a zlepšuje jazvy po akné. Jedna kúra lekárskeho peelingu GlySkinCare  pozostáva zo 6 ošetrení v 1 až 2 týždňových intervaloch.

cena: 1 ošetrenie 20% kyselinou glykolovou 25,10 €    30%  26,70 €    40%  27,80 €    50%  28,40 €  

MESOSYSTEM chemické pílingy patria medzi novú generáciu pílingov s mimoriadnymi účinkami. Určené sú pre hĺbkovú obnovu, silné omladenie pleti, k odstráneniu akné, hrubej pokožky, vrások a starších pigmentových škvŕn. Prípravky podporujú bunečnú obnovu a korigujú výrazové línie tváre. Účinky sú viditeľné už po prvom ošetrení, pleť je jemná, hydratovaná, farebne zjednotená a výrazne omladená. Séria ošetrení zaistí trvalejšie výsledky.

základný píling:

cena: 1. ošetrenie tváre 71,12 € (vrátane ochranného krému)    ďalšie 32,50 €   extra s dvoma kyselinami 37,50 €   tvár a dekolt 1. oš. 91,12 €   ďalšie 52,50 €    dekolt / krk 22 € + cena ochranného krému na domáce použitie

pílingy s kompletným ošetrením s masážou a mikromasážou očného okolia:

24 H DNA PLATINUM (MESOSYSTEM) profesionálny program z radu chemických pílingov. Kombinuje koloidnú platinu s ďalšími aktívnymi látkami,  ktoré prinášajú pokožke potrebnú rovnováhu. Platina pôsobí priamo na kolagén a elastín. Obnovuje kožnú štruktúru, dodáva pleti jas a pružnosť. Tento program je veľmi účinný aj na silne zanedbanú, neošetrovanú pleť v zlom stave. 24 H DNA PLATINUM pleť dokonale obnoví, regeneruje a hydratuje. Výsledkom je krásna, hebká pokožka s jemným leskom, ktorý odráža svetlo rovnakým spôsobom ako mladá pleť.

PROTEOHYDRA (MESOSYSTEM) profesionálny program s proteoglykánmi z radu chemických pílingov. Hĺbkovo pokožku hydratuje, výrazne redukuje vrásky, má pozitívny vplyv na rast acelkové zdravie buniek. Pokožka opätovne získa pružnosť, pevnosť a mladistvý vzhľad.

C VITA 180° (MESOSYSTEM) profesionálny program s vitamínom C z radu chemických pílingov. Ideálne pre pleť so známkami fotostárnutia a nadmernou pigmentáciou. Stimuluje tvorbu kolagénu, čím prispieva k pevnosti a omladeniu pleti, presvetluje a rozjasňuje, dodáva pleti novú energiu a vitalitu.

cena všetkých profesionálnych programov vrátane masáže tváre a krku z radu MESOSYSTEM :  38 €

TEMPERANCE je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Prírodné rastlinné extrakty majú vynikajúcu schopnosť chrániť ju pred škodlivým UV žiarením. Kombináciou vhodných produktov ošetríme každý typ pleti, hlavne citlivú a problematickú s výskytom akné. Má upokojujúce a sťahujúce účinky, dodáva pokožke potrebné minerály. má hojivé účinky, pôsobí protizápalovo. Klasické masky, esenciálne kolagénove vlisy a alginátové masky stimulujú krvný obeh a potláčajú negatívne účinky voľných radikálov, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti, spevňujú membrámy buniek pleti a podporujú dobrý stav vlásočníc.

cena: 27 €     s vlisovou maskou 28 €      s alginatovou maskou 30 €

ACEROLA VIT. C skutočná vitamínová bomba s protivráskovým účinkom, rozjasňuje a zjemňuje pigmentové nerovnosti, spevňuje bunkovú štruktúru, pôsobí antibakterialne, posiľňuje imunitu. Obsahuje prírodný vitamín C obsiahnutý v plode divokej indickej čerešne a mnoho ďalších účinných látok ako je squalen, olivový olej, alantoin, ceramidy, aloe vera, kamilky, moruša. Vitamín C zohráva dôležitú úlohu pri syntéze kolagénu, reguluje oxidačné procesy, odďaluje proces starnutia pleti pohlcovaním voľných radikálov, chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia. Udržiava pokožku pružnú, pevnú a hebkú.

cena: 28 €           s alginatovou maskou 31 €

MLIEČNY PARAFÍN NA TVÁR  príjemne teplý, výživný mliečny parafín s medom aplikovaný v piatich vrstvách aby sa mohol plne prejaviť okluzívny účinok a aby sa aktívne látky optimálne vstrebali do pokožky. Ošetrenie je doplnené relaxačnou masážou spevňujúcim kolagénovo elastínovým mliekom. Hydratácia, výživa, zlepšenie látkovej výmeny, zjemnenie vrások a čŕt tváre, príjemný relax , to všetko prináša ošetrenie s mliečnym parafínom.
cena:   32 €.

RYOR PROFI – osviežujúce, ľahké ale účinné ošetrenie s aktívnymi koncentrátmi na báze bylinných extraktov, pre všetky typy pleti, so širokým výberom účinných zmývateľných masiek ale aj so zlupovacou alginátovou maskou s acerolou  s vysokým percentom vitamínu C, ktorý pleť prežiari, napne, stiahne póry a stimuluje pomocou fotosyntézy tvorbu kolagénu v pleti

cena:   27 €   s alginátovou maskou 30 €

SKEYNDOR MEN je profesionálny kozmetický rad pre mužov vyvinutý na základe dvoch hlavných cieľov: udržovať rovnováhu mužskej pokožky a opraviť estetické vady. Základné ingrediencie sú: organický kremík, ktorý stimuluje regeneráciu tkanív a posilňuje ich štruktúru, vitamín C, ktorý posilňuje odolnosť pokožky a odstraňuje známky únavy, termálna voda, ktorá upokojuje, dodáva pokožke rovnováhu a potrebné minerály. Profesionálne kozmetické ošetrenie v salóne dodá mužskej pleti intenzívnu hydratáciu a energiu.                     cena:   28 €

Mikromasáže očného okolia

Radiofrekvenčný lifting s radioporáciou (Sorisa) Rádiofrekvencia + jemný olej Esencial Age s aktívnymi látkami ako je jojoba, ktorá vyživuje a posilňuje a oligopeptidmi, ktoré zmierňujú vrásky uvoľnením nervov a svalov v okolí očí (čela, úst) podobne  ako pri botoxe. Hĺbkovo pôsobiace teplo rádiofrekvenčnej hlavice spôsobuje zvýšenie bunkovej aktivity, okysličenie, stiahnutie kolafénových a elastínových vlákien, produkciu nového kolagénu, čo vedie k vyhladeniu vrások, vypnutiu a spevnenniu okolia očí.

cena:  24 €

Anti-aging (Mesosystem) ošetrenie očného okolia so silným účinkom botox-like. Okamžite výrazne redukuje kruhy a vačky pod očami, vrásky a výrazové linky. Pokožka očných partií je po ošetrení prejasnená, žiarivá, vypnutá a viditeľne omladená. Celkový výraz tváre opäť získa energiu, mladosť a vitalitu.

cena:     8,50 €        s kolagénovou náplasťovou maskou      14,90 €   ( pri oš. tváre 12,90 €) 

Ošetrenie očí / pier na báze enzýmov pre ošetrenie 2 v1 (masáž a peeling v jednom). Stimuluje obnovu pokožky, vyživuje, hydratuje. Má osetrenie-oci-a-pier intenzívne antioxidačné pôsobenie. Posilňuje dermálny matrix a spevňuje. Vyhladzuje vrásky okolo očí a úst. Zmierňuje vačky a kruhy pod očami eliminuje vrásky, hydratuje, vypĺňa a dodá perám objem.​     cena:   9,00 €

Colagén eyes (Jansen) revitalizuje jemnú pokožku viečok, spevňuje a dodáva jej pružnosť. Vynikajúci výsledok zaručí kombinácia liftingovej ampulky, hydratačnej emulzie, kolagénovej masky a jemného krému

cena:   8,50 €          s kolagénovou vlisovou maskou      11,50 € ( pri oš. tváre 9,50 €)

Kontúra očí (Ryor) odstraňuje kruhy a opuchy, spevňuje, regeneruje, vyživuje, osviežuje a upokojuje unavené oči, novinkou je ošetrenie s aktívnym sérom  a liftingovou maskou s unikátnou látkou Matrixylom reštrukturalizujúcim kožnú 3D sieť.         cena:   7,50 €

Manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu                         

manuálna-lymfodrenáž.jpgje veľmi jemná drenážna masáž, zlepšuje krvný obeh, pôsobí na uvoľnenie lymfatických uzlín a spriechodnenie lymfatických ciest, čím zbavuje pleť toxínov, odstraňuje opuchy viečok, čistí pleť zvnútra,  zlepšuje jej celkový metabolizmus, okysličenie tkanív, zvyšuje imunitu.  Je vhodná hlavne na citlivú pokožku s rozšírenými žilkami, podráždenú a alergicky reagujúcu pleť, pretože pôsobí veľmi upokojujúco.

cena: 19 €       pri kompletnom ošetrení tváre 12 €

 

Klasická masáž tváre a dekoltu

je relaxačná masáž, ktorá pleť prekrví, zrýchli odvod odpadových látok a vstrebávanie sér a aktívnych zložiek masážnych krémov a ďalších produktov aplikovaných na pleť. Odstraňuje podráždenie pleti po hĺbkovom čistení, vyhladzuje vrásky a navodzuje príjemný oddych. Metóda v kombinácií s prstovými tlakmi, masírovaním a odvodňovaním je skutočnou bránou blahodarnosti pre telo a myseľ. Poskytuje úplné ponorenie sa do hlbokej relaxácie a revitalizácie organizmu.

cena: masáž tváre 7,50 €         masáž tváre a dekoltu 10,50 €

Líčenie  licenie

Každá žena môže vyzerať mladšie, krajšie, príťažlivejšie a upravene, stačí sa zveriť do rúk vizážistky, ktorá sa postará o profesionálny make-up. Vaša sebadôvera vzrastie s perfektným, prirodzeným a decentným, dlhotrvajúcim mejkapom na rôzne príležitosti, ktorý zakryje nedostatky pleti, skoriguje problematické partie a vyzdvihne tie, ktoré zvýraznia vašu krásu a jedinečnosť.

 denný mejkap  9,00 €   večerné, plesové a svadobné líčenie 15,00 €   v sobotu 18 €

Top zľava

RADIOFREKVENČNY LIFTING

s výrazným omladzujúcim účinkom
s bonusom v kombinácii s relaxačnou masážou v cene

***********************
EXPRES OŠETRENIE

počas úpravy a farbenia obočia

***********************

RADIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ TELA
30% zľava

***********************


***********************