Starostlivosť o telo

Tvarovanie postavy prístrojmi

Rádiofrekvenčné ošetrenie tela

Radiofrekvencia-tvarovanie-postavy.jpgRádiofrekvencia je neinvazívna metóda, ktorá účinne a rýchlo spevňuje, vypína a modeluje pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ramená, zadok, nohy, chrbát). Výborné výsledky tohto ošetrenia sú viditeľné pri ochabnutej pokožke brucha po pôrode, náhlom úbytku váhy a pod. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu, redukcia lokálne nahromadeného tuku a odvedenie odpadových látok zrýchlením metabolizmu.

Rádiofrekvenciu kombinujeme s kozmetickými olejmi Esencial Contour proti celulitíde s riasami (rozpúšťajúcimi mastné kyseliny), jódom, stopovými prvkami, vitamínom C a betakaroténmi, ktoré zlepšujú stav pokožky. Esencial Firming s obsahom špeciálnych zložiek pre lifting a spevnenie pokožky brucha, zadku, nôh a paží.

Dĺžka ošetrenia je 20 až 40 minút.     cena:  65 € – 92 € 

aktuálne ceny sledujte v sekcii  “AKCIE TOP”

Multifunkčný lymfodrenážny prístroj

lymfodrenaz-pristrojovaTento prístroj umožňuje okrem lymfodrenáže aj infračervené vyhrievanie a elektrickú stimuláciu svalov (EMS). Tieto funkcie pomáhajú pri spaľovaní tukov, vyhladení “pomarančovej kože“ (celulitídy) a formovaní postavy. Tlaková lymfatická drenáž pomáha žilovému a lymfatickému obehu zlepšiť odvádzanie mimo bunkovej tekutiny, podporuje vylučovanie toxínov, okysličenie tkanív a čistenie pleti, zmierňuje bolesť, opuchy, únavu a poskytuje okamžitý komfort. Infračervené vyhrievanie zrýchľuje metabolizmus, čo podporuje prirodzený spôsob chudnutia. Nízkofrekvenčná svalová stimulácia efektívne vplýva na zmenšenie objemu a napnutie pokožky pomocou elektrických impulzov pôsobiacich na problematické miesta na tele. Lymfodrenážny návlek môže pracovať súčasne na dolnej polovici tela a na ramenách obidvoch rúk!

Dĺžka ošetrenia je 40 minút       cena 15 €       permanentka 10 krát 40 min.    120 €

Rádiofrekvencia s infralymfodrenážou a elektromyostimuláciou

kombináciou týchto dvoch prístrojových ošetrení a variaciou rôznych programov nastavíme ošetrenie presne na mieru, čím sa dosiahne oveľa lepší výsledok. Na problematických partiach sa po nanesení Esencial Contour alebo Esencial Firming pomocou rádiofrekvencie vyvoláva tepelný efekt pôsobiaci v hĺbke tkaniva. Následná infralymfodrenáž zrýchli odvedenie odpadových látok a stagnujúcej medzibunečnej tekutiny. Opakované ošetrenia efektívne modeluju postavu a vyhladzuju pokožku. Odporúča sa kúra desiatich ošetrení v závislosti od požadovaného výsledku.

Odstránenie nadmerného ochlpeniafotodepilácia-150x150

Fotodepilácia impulzným svetlom bezpečne a trvale redukuje nežiaduce ochlpenie kdekoľvek na tele u žien aj mužov. Takmer bezbolestná metóda má prvé viditeľné výsledky už po prvom ošetrení, po niekoľkých ošetreniach sa dostavia definitívne výsledky u 80 – 90 % chĺpkov.   Bližšie informácie, ceny a termíny ošetrenia hľadajte na našej stránke v sekcii "AKCIE DERMA"

Epilácia elektrickou ihlou je jedna z najúspešnejších metód, pri ktorej sa priamo zasiahne a vysokofrekvenčným prúdom zničí zárodočná vrstva chĺpka, nachádzajúceho sa v rastovej fáze. Epiláciu, vzhľadom na rôzne rastové fázy jednotlivých chĺpkov v určitom období a lokality nežiaduceho ochlpenia, treba niekoľkokrát opakovať. Prípadnú bolestivosť zákroku je možné eliminovať miestnym znecitlivením.                    cena: à 1 min.   1,80 €  depilacia-voskom.jpg 

Teplé vosky odstraňujú  ochlpenie vytrhaním aj s vlasovými cibuľkami pomocou živicových voskov. Dosiahneme okamžite hladkú pokožku, aj keď len dočasne. Používajú sa prírodné vosky, cristal vosky na citlivú pokožku wox vosky na mužskú pleť alebo hrubšie chĺpky.   cena podľa lokality:   3 € až 20 €

Depilar system je patentovaný najnovší enzymatický prípravok vyvinutý tímom škandinávskych lekárov a biochemikov na trvalé odstránenie neželaných chĺpkov. Znižuje ich množstvo po každej aplikácii približne o 20 % a predlžuje dobu nového rastu. Na dosiahnutie optimálneho výsledku je potrebných 6 – 12 aplikácii podľa presne určeného postupu.    cena podľa lokality:   8 € až 40€

Top zľava

RADIOFREKVENČNY LIFTING

s výrazným omladzujúcim účinkom
s bonusom v kombinácii s relaxačnou masážou v cene

***********************
EXPRES OŠETRENIE

počas úpravy a farbenia obočia

***********************

RADIOFREKVENČNÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ TELA
30% zľava

***********************


***********************